Home › Wraki na dnie Bałtyku - nurkowanie

Wraki na dnie Bałtyku - nurkowanie

Wiele osób poszukuje nowych wraków na dnie Bałtyku, ale my możemy zejść do tych, które już zostały odkryte i opisane.  Wystarczy tutaj tylko wymienić takie znane statki jak Heweliusz czy Rozgwiazda.  Wraki nie są na zbyt dużej głębokości, co oznacza, że dojście do nich będzie łatwiejsze i bezpieczniejsze.

 Kolejna zaleta jest taka, że nawet osoby, które nie mają zbyt dużego doświadczenia będą mogły na tym skorzystać i sprawdzić jak wygląda podwodny świat wraków.  Najbardziej popularna jest Rozgwiazda i wiele osób, które dopiero, co zaczęły nurkowanie właśnie tam chce kolejny raz wracać. Warto przy okazji zobaczyć drewniany statek Rugia. Jest zachowany w bardzo dobrym stanie, dlatego na pewno byłoby dobrze tam zajrzeć. 

wyprawy_nurkowe_baltyk_05.jpg

Wyprawa dla nurków

Organizowane wyprawy przeznaczone są dla maksymalnie kilkunastu osób. Śpimy na pokładzie statku, który ma osiem kabin, a w każdej mieszczą się dwie osoby. Dodatkowa jest jedna kabina dla czterech osób.  Jest też wiele udogodnień jak salon, dwie łazienki, winda elektryczna.  Jeśli ktoś nie posiada uprawnień do nurkowania we wrakach to można zgłosić się nieco wcześniej. Wtedy otrzymamy specjalistyczne szkolenie i kurs i będzie można w legalny sposób schodzić pod wodę.  Bardzo dużo osób spędza czas pod wodą szukając nowych wraków. My możemy dołączyć do grupy doświadczonych nurków, którzy schodzą na dno Bałtyku. Ten moment zapadnie nam na długo w pamięci, dlatego warto właśnie na taką wyprawę wydać swoje pieniądze.  Będąc pod okiem kogoś doświadczonego czujemy się bezpiecznie i na pewno zobaczymy o wiele więcej. Bałtyk ma bardzo dużo do zaoferowania i wcale nie jest w nim brudna woda. Widoczność jest nawet na piętnaście metrów, a czasami i więcej. Wchodząc na stronę internetową http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowanie-wrakach-baltyku-heweliusz-rozgwiazda-rugia/ otrzymamy pełnią ofertę nurkowania we wraku. Warto się z nią zapoznać i sprawdzić czy nam to odpowiada. Mamy niską cenę i bardzo dobry program nurkowania dla amatorów i profesjonalistów.