Home › Noclegi pod Gubałówką

Noclegi pod Gubałówką

Trudno byłby nie być na Gubałówce, jeśli wybieramy się do Zakopanego. Przechodząc przez Krupówki dojdziemy wreszcie do Gubałówki. Można na nią wjechać kolejką elektryczną. Sam przejazd nie zajmuje wiele czasu, ale trzeba się liczyć z tym, że postoimy bardzo długo w kolejce po bilety.

Niestety inaczej się nie da, dlatego trzeba się uzbroić w cierpliwość. Można oczywiście wejść na górę, ale to jest polecane latem, kiedy jest ładna pogoda i dla osób, które mają lepszą kondycje, bo inaczej można sobie z tym nie poradzić. Na Gubałówce mamy piękne widoki, które warto byłoby zobaczyć. To jednak nie wszystko można tam zjechać po torze grawitacyjnym, można zjeść coś smacznego w jednej z restauracji. Jest tam wystarczająco dużo miejsc do oglądania żeby spędzić tam miło czas. Ludzi na Gubałówce i latem jest bardzo dużo i zimą. To tylko potwierdza, że jest to wyjątkowe miejsce, które trzeba już teraz odwiedzić.

tatry-2029263_640.jpg
 

Nocleg dla kilku osób w Zakopanem

Jeśli jedziemy w kilka osób do Zakopanego to trzeba będzie nieco wcześniej zrobić sobie rezerwacje spania. Wtedy wiemy, że bez stresu przyjeżdżamy w wybrane miejsce i nie ma z tym problemów. Najlepiej będzie szukać noclegi pod samą Gubałówką. Jest już dostępny Domek Pod Gubałówką. Domek ma sześćdziesiąt metrów kwadratowych. Wystarcza to żeby nawet sześć osób mogło tam przebywać. Na dole znajduje się aneks kuchenny z salonem. Aneks jest bardzo dobrze wyposażony w najbardziej potrzebne urządzenia. Nic nie trzeba ze sobą zabierać. 
Na górze mamy dwie sypianie z dużymi łóżkami. W okresie letnim można wyjść do ogrodzonego ogrodu gdzie czeka na nas murowany grill. Przygotowano również jedno miejsce parkingowe dla samochodu. Miejsce podoba się osobom, które cenią sobie cieszę i wyjątkowe miejsca. Na stronie domki Zakopane można sprawdzić jak prezentuje się ten domek. Mamy przygotowany dokładny opis i zdjęcia. Warto wybierać się do Zakopanego, bo to miejsce niepowtarzalne. Podoba się tam nawet tym osobom, które mają bardzo duże wymagania.